Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

IPod Classic

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава IPod Classic, зачуван и функционален.
Цена 4500 мкд
Контакт по ПП

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
867

Повеќе огласи од AleksandarT

На врв Дно