Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

iPhone Xs Max 64GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
250 €
Истекува

Опис

Se prodava gorenavedeniot ured, zemen pred nepoln mesec od forumov kako poklon za stariot, ali mu vleze chivijata pa pred nekoj den na 13ka prejde :)

Top kondicija, doagja so 5D staklo novo, kutija i edna maska crna. Bez punjach. Battery health 85%.

Cena: 250 eur.

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
208

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно