Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

iPhone XS Max 64GB Space Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава iPhone XS Max 64GB Space Gray, супер зачуван, користен само со заштитно стакло и маска.
Телефонот има мали траги на користење само на рамката од телефонот, кои како и да е не се гледаат при користење маска.
Батеријата во peak capacity, во супер состојба.

Доаѓа со гратис заштитно стакло и маска.

Контакт - 070 321 822, Никола

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Последна промена
Прегледи
498

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно