Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Продадено Iphone XS - без true tone

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
220 €
Истекува

Опис

Здраво дечки, продавам iphone xs.

Телефонот има 64gb storage, face id си работи, има 78% battery health и е во бела боја. Кутија немам.

Повелете слики.

Локација: Скопје.

edit: како што наведов во насловот, телефонот нема тру тон, менуван дислплеј најверојатно од предходниот сопственик.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Последна промена
Прегледи
242

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно