Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Winncoot

iPhone Xs 64GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
280 €
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_xs-9318.php
Продавам iPhone Xs 64GB бела боја (silver).

Телефонот од прв ден ми е со напред и позади заштитни фолии и со маска.
На задно и предно стакло нема никаква гребнатинка, и фрејмот му е полиран, што значи изгледа како да е купен од салон вчера.
Сменета му е батеријата пред не цела една недела, другото ништо не е чепнато.
Доаѓа со кутија и полњач.
(моментално немам слики, ќе ставам покасно или пак контактирајте ме во ДМ)

Цена: 280€

Информации

Автор
Winncoot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
340

Повеќе огласи од Winncoot

На врв Дно