Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Luca Toni

iPhone xs 256gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
270 €
Истекува

Опис

Продавам iPhone xs со 256gb, без точка, од прв ден користен со заштитно стакло и маска. Батерија 84%. Следува со кутија и кабел

Информации

Автор
Luca Toni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
613

Повеќе огласи од Luca Toni

На врв Дно