Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Продадено iPhone XR 64gb (Blue)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://support.apple.com/kb/SP781?locale=en_GB
Продавам одлично сочуван iPhone XR 64gb (Blue) со 84 % battery health. Се си функционира најнормално, користен со заштитно стакло и футрола од кога е купен.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
461

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно