Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
jvelk

iPhone XR 128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис


Дечки, ќе ве замолам за проценка на iPhone XR 128GB, црн, купен од New York од Apple во 2019.
Battery Health: 83%

На него се е здраво право, освен задното стакло кое што е напукнато. Користен цело време со заштитно стакло и маска.

Кутија нема, доаѓа со полнач, и слушалки од тие старите со кабел. И неколку маски гратис.

Би ве замолил за проценка, па потоа најверојатно ќе оди на продажба.

Информации

Автор
jvelk
Поднесена
Последна промена
Прегледи
135

Повеќе огласи од jvelk

На врв Дно