Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Продадено Iphone X (No face ID) 64gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Iphone X 64gb
Во супер состојба, се работи на него.

Променета батерија и екран. Не работи face id заради промена на екран.

Цена: 12.000 денари (БЕЗ ЗАМЕНИ)

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
201

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно