Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mkgunner

Продадено iPhone 8 White 64GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
iPhone 8 64GB
  • Променета Нова батерија
  • Променети се оргинален екран од друг iPhone и 3rd party home button па не работи True Tone и Touch iD (клик работи)
  • Десно горе на работ има мало оштетување (незнам дали ќе се гледа на сликата)
Следува само со lightning cable
Цена 6000ден

Информации

Автор
mkgunner
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
351

Повеќе огласи од mkgunner

На врв Дно