Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено Iphone 6s (64BG)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_6s-7242.php
Iphone 6s (64GB), телефонот е солидно сочуван, има знаци на користење (види слики), скршено предно стакло(оригинален неменуван екран), батеријата е сменета пред година ипол и од тогаш не е користен телефонот, 100% здравје.
Тачот, фингерпринт, камера... се си работи. Прашано за овој телефон, може да се смени само предното стакло, екранот да остане оригиналниот за 900ден.
Следува со кутија и полнач.

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
173

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно