Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено Iphone 6s (16GB)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_6s-7242.php
Iphone 6s (16GB), телефонот има видливи знаци на користење (види слики), скршено предно стакло, батерија оригиналната 69% капацитет.
Тачот, фингерпринт, камера... се си работи. Незнам дали може да се смени само стаклото (900ден), ако треба екран менување е околу 1000-1200ден.
Можеби на некој му треба за нешто, резервен...

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
671

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно