Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BESKO

IPHONE 14 PROMAX

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.250 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава месец дена користен IPHONE 14 PROMAX
боја : DEEP PURPLE

бидејки телефонот е како нов ,мислам дека нема потреба за слики.
Гаранција до 23.10.2023

Цена : 1250€

Информации

Автор
BESKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
543

Повеќе огласи од BESKO

На врв Дно