Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Iphone 14 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво,

Ми треба проценка на телефонов, нов неотпакуван, македонија ќе пристигне на 9тти Октомври.

Iphone 14 Pro - Deep purple - 1TB меморија.
  • Уау
Реакции: Miki98

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
319

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно