Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Iphone 14 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
59 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Se prodava iphone 14 pro full pack kupen od a1 na firma 128GB Newerlock Boja Liljava cena 950€ fix

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
266

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно