Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

iphone 14 (256GB)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво друштво.
Би ве замолил за проценка на телефончево.
iphone 14 256 gb black.
Активна интернационална гаранција до 11-2023 година.
Доаѓа без кутија, со кабел.
За жал има мала гребаница (се гледа на сликите) од одморот благодарение на комбинацијата од невнимание на синот и зрно песок претпоставувам.
Благодарам многу.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Potop
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
157

Повеќе огласи од Potop

На врв Дно