Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Iphone 13

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво,

Купувам нов Iphone 13, можам да понудам максимум 750е.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно