Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Продадено Iphone 13 Pro - под гаранција (како нов)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
750 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Iphone 13 Pro, под гаранција до 13.08.2023.
Купен од Америка.
Battery health 95%
Телефонот доаѓа без кутија.
Состојба 10/10.

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
149

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно