Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

iPhone 13 Pro Max 256gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
750 €
Истекува

Опис

Купен во Словенија јануари 2022, телефонот е во одлична состојба, доаѓа со оргиналната кутија и сите документи.

Цена: 750е

Контакт: 070280238

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
355

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно