Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
martinmax

Продадено iPhone 13 Pro Gold и iPhone 13 Pro Sky Blue

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
550 €
Истекува

Опис

Се продаваат два iPhone 13 Pro од 128гб, едниот е боја Gold, другиот е боја Sky Blue. Телефоните се користени точно 2 години и се заменуваат поради замена со понов модел.
Не се отварани, поправани ни пак имале некаков дефект до сега, чувани се во заштитни маски и се во одлична состојба со минимални знаци на користење.
На iPhone 13 Pro Gold, battery health е 88% додека на iPhone 13 Pro Sky Blue е 86%.
Доаѓаат комплет со кутија и заштитни маски.

Слики од iPhone 13 Pro Gold View: https://imgur.com/a/MBZmRGB

Слики од iPhone 13 Pro Sky Blue View: https://imgur.com/a/Ja5Oz33


Цена за еден, 550е. Двата комплет 1000е. Не испраќам по карго.

Информации

Автор
martinmax
Поднесена
Последна промена
Прегледи
272

Повеќе огласи од martinmax

На врв Дно