Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Продадено Iphone 13 Pro 256gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
695 €
Истекува

Опис

Продавам Iphone 13 Pro
256gb Storage
87% Battery Health

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
288

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно