Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
imortel

iPhone 13 Pro 128gb White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
58.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов iPhone 13 Pro со 128gb бела боја.
Телефонот е купен од Нептун на 12.07.2022.
Користен е до 16.07.2022 година со заштитна маска и фотрола во домашни услови.

Информации

Автор
imortel
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
237

Повеќе огласи од imortel

На врв Дно