Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено iPhone 13 Pro 128GB + Apple Watch SE2 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам проценка на следните два уреди:

Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite - 86% battery health - Peak Performance Capability
Apple Watch SE2 44mm Midnight - 100% battery health

Двата се стакло панчево, максимално сочувани и користени со заштитно стакло и маска, буквално нема гребнатинка на нив. Саатот мислам дека е сеуште под гаранција уште некој месец, купен од iStyle.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
292

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно