Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Iphone 13 Mini

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам Iphone 13 mini. Битно ми е да е во супер состојба без оштетувања.
Понуди по ПП.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
216

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно