Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено iPhone 12 Pro Max 256GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
550 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одлично сочуван, без оштетувања.
Battery health: 83%.

Само телефон, без кутија.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
270

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно