• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enis-Phantom

Iphone 12 Pro Max 128 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
44.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_12_pro_max-10237.php
Се продава одлично сочуван Ајфон 12 Про Макс од прв ден со фолии без буквално никаква грепка во физичка состојба како нов.
Купен од Телеком со валидна гаранција до 17.Октомври.2022
Батерија држи како првиот ден 99% здравје.

Информации

Автор
Enis-Phantom
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од Enis-Phantom

На врв Дно