Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zeddomazed

iPhone 12 Pro Max 128/256GB и 11 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
се продаваат:
iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue Neverlock со battery health 88% и преостаната AppleCare+ гаранција. Телефонот има ситни козметички замерки (кондиција 8.5/10) од УСА. Цена 650€

iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite Neverlock со battery health 86%. Телефонот има ситни козметички замерки (кондиција 9/10), од УСА. Цена 690€

iPhone 11 Pro Max 64GB silver Neverlock со battery health 82% Телефонот има пукнато задно стакло (кондиција 8.5/10)., Донесен од CH цена 350€

Сите телефони не се никогаш отварани.
Замена само за 14 про/про макс.
Повеќе инфо во порака

Информации

Автор
Zeddomazed
Поднесена
Последна промена
Прегледи
883

Повеќе огласи од Zeddomazed

На врв Дно