Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
39.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_12_pro-10508.php
Здраво,

Ми треба проценка на iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue.

Купен е од iStyle на 04.10.2021 (не е под гаранција), во перфектна состојба, користен во футрола и со screen protector од моментот кога е купен.

Со него доаѓаат и 4 футроли, доаѓа во кутија со никогаш не користени слушалки.

Battery health: 92%

Ќе ставам слики подоцна, во моментов немам со што да го сликам, меѓутоа изгледа како нов телефон од кутија.

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Последна промена
Прегледи
532

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно