Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Iphone 12 Pro 128gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам iphone 12 pro 128gb gold,
Купен февруари 2021, користен со зажтитно стакло и маска,
Мобилниот нема никакви надворешни забелешки, нема ниту една гребка или било какво оштетување, ниту пак е некогаш сервисиран.
Цена 32000ден Контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
599

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно