Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enis-Phantom

Iphone 12 Mini

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Iphone 12 Mini 64 GB телефонот е како нов буквално нема ни една грепка на него од прв ден користен со футрола и заштитно стакло се продава поради купен нов уред.
Следува во фабричкото пакување со кутија, кабел. Плус со него следуваат и 3 маски Spigen Armour и 2 Ајфон оригинални маски едната (белата) воопшто не е користена чисто нова е.
Се функционира безпрекорно нема никаква маана телефонот. Батеријата е 82%

Информации

Автор
Enis-Phantom
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од Enis-Phantom

На врв Дно