Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enis-Phantom

Iphone 12 64GB Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
36.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_12-10509.php
Се продава Ајфон 12 црн купен од А1 оператор без никаква грепка со 100% батерија користен 30 дена.

Информации

Автор
Enis-Phantom
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
398

Повеќе огласи од Enis-Phantom

На врв Дно