Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NightfurY

Продадено Iphone 12 64G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
300 €
Истекува

Опис

Kako што и гласи самиот наслов се продава iphone12 64G , телефонот е купен од Англија од ејпл сторе како поклон .
Телефонот е користен од девојка 2г , моменталната состојба на батеријата е 88% (животен век или како и да иде тоа) , без никаква гребнатинка на него или оштетување .
Телефонот доаѓа со оригинална кутија кабел (без адаптер) и сите брошурки во него што ги има во кутијата .

Информации

Автор
NightfurY
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
213

Повеќе огласи од NightfurY

На врв Дно