Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Iphone 11 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам iphone 11 pro, во супер состојба, користен со маска и стаклена фолија цело време. Никогаш не е сервисиран ни отваран.

Меморија 64гб
Батерија 75%

Слики во прилог.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно