Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Продадено Iphone 11 pro max

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
280 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Продавам iphone 11 Pro Max.

Прилично зачуван користен со маска и стаклена фолија.

Напомена : Скршена е заштитната стаклена фолија на сликите.

Меморија 256gb
True tone има
Face ID работи
Батерија 82%


Доаѓа телефонот со кутијата и маска.

Цена 280eu

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
85

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно