Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Speedster

IPHONE 11 PRO MAX 256gb Телеком ( отклучен )

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
400 €
Истекува

Опис

Се продава ипхоне 11 про мах 256 гб зелен со 83 % battery capacity .

Телефонот е купен нов од телеком неверлок ( отклучен на сите мрежи ) . Помината гаранција . Од кога е земен од телеком дирекно е однесен у istyle да се стави заштитно стакло и да се купи маска оем кожна + UAG значи тел е 9.5/10 .
Телефонот следи со двете маски , фул пакување . Сликата со предниот дел што се гледа пукнатина е од заштитното предното стакло .

Цена 400 еур

Може замена со моја доплата за ипхоне 12 про мах со исто од тука земен ( телеком , нептун , сет , А1 , анхоч ) не од мобилара .

Информации

Автор
Speedster
Поднесена
Последна промена
Прегледи
228

Повеќе огласи од Speedster

На врв Дно