Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delicon

iPhone 11 Pro 64GB Space Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
420 €
Истекува

Опис

Ако може проценка на телефонот: iPhone 11 Pro 64GB Space Gray
Супер зачуван, доаѓа комплет со се, полнач, кабел и не користени слушалки + неколку маски и screen protector-и.
Battery health: 90%
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Delicon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
538

Повеќе огласи од Delicon

На врв Дно