Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

iPhone 11 64 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам проценка за телефонов - iPhone 11 64 GB Black, земен од Телеком негде Септември/Октомври 2021, користен до сега со заштитно стакло и маска од прв ден. Не е паѓан кршен нити пак е менувано нешто. Одлично сочуван, battery capacity 89%. Мислам дека ќе ја најдам и кутијата, иде и со неколку маски - генерално женски бои, жена ми го користеше :)

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Последна промена
Прегледи
239

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно