Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Ipad Pro 12.9 (4th gen) 2021

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка на уредов
Се работи за 2020 4th gen модел. Купен локално пред 2 години Мај 2021.
Нема биквално ниту една маана, ниту најмала гребатинка по екранот,задниот дел или страниците.
Користен строго во домашни услов.
Состојба 10/10
Комплет со оригинален 20w полнач и заштитно стакло.

Линк од GSMArena од моделот - Apple iPad Pro 12.9 (2020) - Full tablet specifications

Доколку проценките се фер истиот ќе оди на продажба или замена за iphone 13 pro
За повеќе детали или фотографии слободно побарајте ме на вибер 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
172

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно