Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rippermkd

intenso sata ssd 2tb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
ново неотпакувано sata SSD intenso 2TB со гаранција од странство (стојам на располагање за враќање ако има потреба)
SLC технологија на чиповите (најиздржлива од сите видови на ссд)
520 read
500 write
https://www.intenso.de/.../solid-state-drives/2%2C5-SSD-Top

Информации

Автор
rippermkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
687

Повеќе огласи од rippermkd

На врв Дно