Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Intel Xeon Procesor E3-1220 v2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам процесор :
Intel Xeon Processor E3-1220 v2.
8M Cache, 3.10 GHz .
Socket : Ivy bridge

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
170
На врв Дно