Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DACIA

Продадено Intel® Core™ i3-8100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Го продавам процесоров од насловов. Купен е од сетек во 2019. Гаранцијата му измина.
2500 денарс, следува со оригинална кутија.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
DACIA
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
530

Повеќе огласи од DACIA

На врв Дно