Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

intel pc

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
44.900 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам солидна конфигурација со или без графичка, составена од следниве делови:
Mb - asrock z370 taichi
Cpu - i7 8700k +
Cooler be quiet pure rock 2 black - novo
Ram - 2x8 HyperX Predator rgb 3200mhz
ram 2x8 kingston 2666 mhz
Nvme kingston 1tb novo 36 meseci garancija
hdd 2tb wd
PSU 700W Cooler master
case - nzxt h510 - novo
GPU RTX 3070 8gb palit gamerock
Карго не прајќам, освен на ваша одговорност.
070- 821-333 - подетални информации за цена со или без графичка

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
228

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно