Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Intel Laminar RM1 нов

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нови некористени кулери

Цена: 500 денари од кулер.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
258

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно