Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Intel Laminar RH1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво на сите

Ве молам за проценка за следниот кулер, користен месец ипол, заменет со поквалитетен.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
677

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно