Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Интел конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво на сите,

Ми треба проценка на следнава интел конфигурација
Сите делови се со 80% гаранција (користено 10 месеци)
Во прилог конфигурацијата со преостанати гаранции

Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz 3 години гаранција
ASUS PRIME H510M-A 2 години и 2 месеци
Kingston 250GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD 1 година и 2 месеци
HDD (без гаранција)
Kingston 8GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 DIMM 1Rx8 4 години и 2 месеци
GPU ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2 2 години и 2 месеци
Cooler Master MasterWat 750W 2 години и 2 месеци

Поздрав,
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно