Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Интел компјутери

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
47.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам 2 копмјутери. Може комплет со монитор тастатура и маус кои се половни без знаци на користење (повеке модели). Едниот е интел 12 та генерација. Деловите не се отворени од кутија, земени за нова година од anhoch, само графичката е од сетек, на самите слики ќе ги видите деловите.
Се продава само комплет куќиште, деловите не се делат. Постои место за договор околу: цената која не е фиксна, и зависи според модели и големина на хард дискови и боја на куќиште и модел на куќиште. Се разбира посебен договор со членовите од ит. форум и гаранција околу деловите.
Цена за половениот компјутер со i7 6700 23.500 ден. или (предлог цена) деловите се напишани на сликата.
По можност купувачот да е од Скопје, по карго непраќам.
070 821 333

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
676

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно