Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mviktors

Продадено Intel i7 6700K + ASUS MAXIMUS VIII HERO

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам процесор Intel i7 6700K и матична ASUS MAXIMUS VIII HERO, користени до викендов лично од мене во конфигурацијата во потпис.
Целосно исправни, се продаваат само заедно.

Спецификации
Процесор: Intel® Core™ i7-6700K Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) - Product Specifications | Intel
Матична: MAXIMUS VIII HERO|Motherboards|ASUS USA

Ако ве интересира нешто дополнително, слободно во ПП.

Цена: 10000 денари.

Информации

Автор
mviktors
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
347

Повеќе огласи од mviktors

На врв Дно