Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Продадено Intel i5 13600KF + bequiet Dark Rock 4 / ASUS PRIME Z690-P DDR5 / 2x16GB DDR5 5600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
40.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На продажба следното комбо , користена е само 3 месеци , сите делови се купени нови и подлежат под гаранција.

CPU : Intel i5 13600KF
Motherboard: Asus Prime Z690-P
CPU Cooler : BeQuiet Dark Rock 4
RAM : 2x16gb DDR5 5600 Kingston Fury Beast

Цена: 41 000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ребро и Miki98

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
512

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно