Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

intel - i3 7100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава комплет со оргиналниот кулер,

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
93

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно