Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Продадено Intel G4560 KabyLake

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам процесор Intel G4560 KabyLake
Пишете на Вибер или барајте 077 / 409 / 939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
327

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно